Świnia

średniej wielkości i wagi, szeroka , głęboka, dosyć długa i mocno osadzona

uszy

nieduże, stojące

szyja

dosyć krótka bez uwydatnionego gardła

klatka piersiowa

jest szeroka z silnie wysklepionym ożebrowaniem

zad

dosyć długi dobrze związany z lędźwiami
Wbrew stereotypowym i krzywdzącym Świnkę opiniom jest ona osobnikiem

miłym

przyjaznym

towarzyskim

o bardzo pozytywnym nastawieniu

do świata i bliźnich
Niezależnie od tego w jaki strój umalujemy Świnkę pozostanie ona Figurą ( a raczej Figurką ) o bardzo stabilnej i niewywrotnej pozycji, odpornej na wstrząsy i zmiany w otoczeniu. Świnka świetnie wtapia się w każde otoczenie i okoliczności, niezależnie od tego czy jest to gabinet Prezesa, domek Babci w lesie, czy też stylowe mieszkanko wielkomiejskiej architektury.
Pomimo faktu, iż Świnka jest w gruncie rzeczy Figurą bardzo kruchą (nieubłagana kruchość materii…) posiada ona bardzo duże poczucie własnej wartości i wyjątkowości. Nic i nigdy nie jest w stanie zmazać malującego się Jej na twarzy piramidalnego poczucia samozadowolenia.
Marzeniem Świnki jest zamieszkać w każdym polskim domu…
Wszystkie modele prezentowane na stronie i będące w sprzedaży są naszym pomysłem. Możemy je zmieniać na życzenie Klienta. Zdjęcia prezentowane w galerii odpowiadają wyrobom jakie są aktualnie w produkcji. Jednocześnie informujemy, iż prezentowane modele stanowią zastrzeżony na terenie Unii Europejskiej wzór przemysłowy, do którego prawa posiada FRAN- MAR S.C. z siedzibą w Krakowie